Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Google Üst Sıralara Çıkmak İçin Bazı Terimler

SEO: İngilizce “Arama Motoru Optimizasyonu” tanımının Türkçeye kısaltılarak çevrilmiş halidir.

PR: İngilizce PageRank tanımının kısaltılmış halidir.

PageRank: Google’ın sayfaları sıralamak için kullandığı bir teknolojik sistemdir. Google’a göre; şayet bir webmaster herhangi bir siteye link verirse, demek ki o site iyidir. İyi olmayan bir siteye kim neden link verir ki?” Bu mantık içerisinde işleyen Google, sitelere belirli değerler verir ve bu değerlere de PageRank denir.

PageRank Güncellemesi: Google’ın 3 ayda bir sitelerin PageRank değerini güncellemesidir.

Backlink: Başka sitelerden alınan referans linklere “backlink” denir.

Metatag: İnternet sitesini arama motorlarına tanıtan, kısa bir koddur.

Sandbox: Oldukça sık sorulan bir sorudur ve kısaca Google’ı aldatarak üst sıralarda yer almak için aşırı oranda link değişimi yapanlara verilen cezadır. Ayrıca Google’ı aldatmak için Spam adı verilen teknikleri uygulamaya çalışanlara verilen geçici cezalara da sandbox denir. Verilen “Sandbox” cezası sonucu site sahibinin Google’da aranan kelimeler üzerinden aldığı hit sayısında büyük zarar uğraması söz konusudur. Herhangi bir anahtar kelime öbeğinde 1. sırada çıkan bir site, çok hızlı bir şekilde 10. sıraya gerileyebilir.

Google Ban: Google’ın tüm sayfa indexlerinizi silmesi ve hiçbir sayfanızın Google tarafından gösterilmemesidir.

DMOZ: Dünyanın en büyük dizini olması nedeniyle herkesin eklenmek istediği bir dizindir. Google’ın çok büyük derecede önemsemesi nedeniyle tüm webmasterlar eklenmeye çalışsa da, DMOZ yalnızca kaliteli siteleri ekler.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.